Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinekoncept-31 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
66639 odwiedzin | wpisów: 71, komentarzy: 464, obserwuje: 143

Jeszcze tylko 8 tygodni dzieli nas...

autor: koncept-31 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jeszcze tylko 8 tygodni dzieli nas do rozpoczęcia budowy! Aaaaa... już nie możemy się doczekać.

Projekt jest na etapie adaptacji w sumie to wszystko się przeciąga przez okres urlopowy, ale sami też nie jesteśmy bez winy ;) Działkę wybieraliśmy dwa lata, a rok zastanawialiśmy się którą wybrać z pośród dwóch już upolowanych. Nie obyło się też bez zrywania wstępnej umowy kupna;) Do wyboru była działka granicząca z lasem, cisza i spokój, ale 2km do przystanku, brak chodników i pobocza.  Dlatego też zdecydowaliśmy się na drugą - prawie dwa razy większą (więc może też się zmieści las ;P, jest blisko do komunikacji miejskiej, nie jest zacieniona i mamy sympatycznych sąsiadów. Niestety nie ma mediów podciągniętych. Gazownia zgodziła się pociągnąć na swój koszt 50m rur do naszej działki ( termin realizacji podali 14 mc), mamy też zgodę na kanalizację i prąd. Tylko wodociągi nam odmówiły i nakazały kopać studnię. Naszczęście jeden nasz telefon wystarczył by dogadać się odnośnie partycypacji w kosztach budowy przyłącza i .... jak dobrze pójdzie to w marcu 2017 będziemy mieć działkę uzbrojoną w wodę. A póki co martwimy się tylko o prąd i mamy nadzieję, że Energa nie będzie zwlekać ponad rok! Wówczas będziemy musieli kąbinować z agregatem lub naszym sąsiadem by nam prąd urzyczył.

Projekt znalazł mój Mąż i to On poświęcił ponad 2160 godzin na znalezienie idealnego dla nas domu. Dziękuję Kochanie!

Ostatecznie wybór padł na projekt z pracowni HomeKoncept z Krakowa https://www.homekoncept.com.pl/ , od których też bezpośrednio zakupiliśmy projekt. Pan Marcin i Pani Madzia odpowiedzieli na wszystkie nasze pytania (plan zagospodarowania, koszty, ogrzewanie, elewacja itd.) oraz przed zakupem udostepnili materiały byśmy mogli podjąć decyzję m.in. jaki rodzaj więźby wybierzemy.

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl


blog budowlany - mojabudowa.pl